Instalacje CO

StartInstalacje CO

Instalacje Centralnego Ogrzewania

Oferujemy montaż instalacji centralnego ogrzewania. Dzięki temu systemowi w Twoim domu będzie ciepło, kiedy tylko zechcesz.

Zanim jednak podejmiemy się realizacji zlecenia, omawiamy z Klientem wszystkie szczegóły, dotyczące wyboru materiałów oraz kotłów. Istotne jest nie tylko rozłożenie całej instalacji, w tym grzejników, ale także ich moc.

Służymy fachowym doradztwem, w przypadku doboru odpowiedniego kotła, do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dlatego proponujemy najpopularniejsze rozwiązania:

– kotły olejowe
– ogrzewanie na węgiel
– ogrzewanie na pellet
– kotły elektryczne
– gazowe centralne ogrzewanie

Wszystkie wskazane rozwiązania różnią się między sobą przede wszystkim rodzajem paliwa. Jednak to ma także ogromny wpływ na koszty ogrzewania, ochronę środowiska, eksploatację kotła, a także komfort w obsłudze. Obecnie jednym z najdroższych rozwiązań, jest ogrzewanie gazowe, jednak nie musimy się martwić obsługą tego kotła, również nie dbając o składowanie paliwa.

Najpopularniejszym rodzajem centralnego ogrzewania, jest kocioł węglowy. Dzieje się tak, ponieważ węgiel jest w tej chwili najtańszym paliwem. Niestety wiąże się to z pewnym zobowiązaniem w postaci regularnego podkładania węgla do kotła, jak i również posiadania odpowiedniego miejsca do jego składowania.

Coraz większym uznaniem cieszy się kocioł na pellet. Jest to rozwiązanie czyste, wygodne, a także stosunkowo korzystne cenowo. Specjalne kotły na pellet, bardzo często są wyposażone w podajnik. Dzięki temu obsługa kotła staje się w dużym stopniu zautomatyzowana.

Projekt instalacji grzewczej jest potrzebny, nie tylko wtedy, kiedy dopiero decydujemy się na jej montaż, ale również w chwili, kiedy zamierzamy przeprowadzić jej modernizację. Zajmujemy się doradztwem także w przypadku zakupu odpowiednich części i podzespołów. Jesteśmy w stanie określić, którzy producenci zasługują na zaufanie. Zależy nam na tym, by nasi Klienci byli zadowoleni z najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, a także rekomendowanych przez nas produktów.

Hydraulicy Wrocław